Bu web sayfası Türkiye distribütörü 'e aittir.
Kargo, Teslimat ve Ödeme
Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerde olup taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerimizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yer almaktadır.

Sevkiyat
Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız almanız gereken kargo şubesinin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri gönderilecektir.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldığınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı sizlere kargo ücreti bilgisi gösterilecek, kargo ücreti sizden tahsil edilerek anlaşmalı kargo firması ile size ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.