Elektronomi.com, elektronik sektöründe üretim yapan bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü ve satışını yapmaktadır. Piyasadaki artan elektronik ihtiyaçları karşılamak için ürün portföyünü her an genişletmektedir. Satışını yaptığımız bir çok markanın yanında Pace, Huntron, Dataman, Distrelec gibi önemli markaların Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.

Elektronomi Ürün Grupları

Elektronomi.com, elektronik ürün grubunda ihtiyaçlarınıza yönelik bir çok ürünü bir arada bulundurmaktadır. Kategori yapısında;

Elektronomi’nin Önde Gelen Markaları

Elektronik kart devrelerini test eden, test sırasında hataları tespit eden ve sorun gideren elektronik kart test cihazlarının öncü markalarından Huntron elektronomi.com test cihazları kategorisindeki önemli bir markadır. Basılı devre kartları arızalarını çok kısa sürede bulması ile önemli bir ölçüde zaman kazandırmaktadır.

Elektronik ürünlerin işlevlerini yerine getirebilmesi için özel yazılımlar gerekmektedir. Bu yazılımlar sayesinde elektronik ürünlerde verilen komutlar doğru bir şekilde çalışmaktadır. Elektronik kart programlamasındaki önemli markalardan biride Dataman markasındır. Dataman ürün grubundaki programlama cihazlarının, fazla sayıda cihazı desteklemesi ve uyumlu bir şekilde çalışması önemli özelliklerinden biridir. Veri tabanında bulunan binlerde chip üreticisine ait yazılım desteği ile bir çok programlama işinizi yapabilirsiniz.

Elektronomi’nin Distribütörlüğünü yaptığı bir diğer marka ise Pace ürünleridir. Pace, elektronik parçaların lehimlenmesi ve işlenmesi için çözümler üreten önemli firmalardan biridir. Havya, sıcak hava lehimleme, lehim sökme, lehim istasyonları ve duman tahliye sistemleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.

Elektronik ürün grubunda, Kuzey Avrupa’nın en büyük tedarikci firmalarından biri olan Distrelec Türkiye’nin distribütörlüğünü de yapmaktayız. Bünyesinde 500.000 çeşitten fazla ürün bulunduran ve 650 farklı markanın distribütörlüğünü yapan Distrelec firması elektronik grubunda sektörün önde gelen firmalarından biridir. Yarı iletkenler, komponentler, güç kaynakları, konnektörler, ölçü aletleri, kablolar, güç kaynakları, elektromekanik ve otomasyon ürünleri başlıca kategorileri arasındadır. Bu kategoriler altında; Analog Devices, Maxim, ST, Texas Instruments, Vishay, Panasonic, Koe, Amphenol, MolexAtmel, Aim-TTiGW Instek, TE, Siemens gibi pek çok markanın tedariğini de yapmaktadır.

Daha Fazlasını Gör

Tüm Markalar

Başa Dön