Sipariş

Sipariş, iptal/iade ve değişim süreçleri ile ilgili öne çıkan soru ve cevaplar.

Ürünlerimizin tamamı orjinaldir. Tarafınıza ulaşan ürünün orjinal olmadığını düşünüyorsanız destek sayfasımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hesabım > Siparişlerim sayfasında sipariş no kısmında görünmektedir.

 

Kredi ve banka kartı ile yapılan ödemelerde siparişiniz anında onaylanır. Havale/EFT ile verilen siparişlerinizde ödemeniz ulaştıktan 3 saat içerisinde sipariş onayı verilir.

 

Sipariş ettiğiniz ürün yerine hatalı ürün gelmişse Hesabım > Siparişlerim sayfasından hatalı teslim edilen ürünün altından talep oluştura basarak değişim talebi açınız.

 

Elektronomi.com'da satılan tüm ürünler ambalajlı ve sıfır olarak gönderilmektedir. Ürünün taşıma esnasında hasar görmediğinden emin olmak için paketiniz size ulaştığında kargo görevlisi yanında kontrol ederek teslim alınız. Kontrolünüz esnasında ürünün kutusunun açık, koruma bantlarının veya bandrollerinin yırtılmış olduğunu tespit ederseniz kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep edin. Kargo esnasında hasar görmüş ürünler için tutanak tutulmamış ise değerlendirmeniz olumsuz sonuçlanabilir. Yaptığınız işlemler sonrasında Hesabım > Siparişlerim sayfasından talep oluşturabilirsiniz.

 

Hesabım > Siparişlerim sayfasından iptal etmek istediğiniz siparişi seçerek İptal Et butonuna basarak iptal edebilirsiniz.

 

Para iadeniz sipariş iptal edildikten sonraki 3 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz yöntem (Kredi Kartı/EFT,Havale) ile iade edilir.

 

Hesabım > Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz ürüne İade Talebi oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi için İptal/İade ve Değişim Politikası sayfasına göz atabilirsiniz.

 Kargo & Teslimat

Kargo ve teslimat süreçleri ile ilgili öne çıkan soru ve cevaplar.

Firmamız anlaşmalı olduğu Yurtiçi, Aras ve MNG kargo firmalarıyla gönderim sağlamaktadır.

 

Sipariş verdiğiniz ürün yurtiçi stok olan bir ürün ise 3 iş günü içerisinde veya kargo firmalarındaki yoğunluk sebebiyle teslimatlar 4-6 gün sürebilmektedir. Haftasonları, resmi ve dini tatillerde kargo çıkışı ilk iş gününde gerçekleştirilir.

Yurtdışı stoklu bir ürün teslim aldıysanız satın aldığınız ürüne özel kargo süresi ürün detay sayfasında ve siparişinizde yer almaktadır.

 

Sipariş verirken ödediğiniz ücret dışında, hiçbir ek ücret, vergi, gümrük, taşıma ücreti yoktur. Sepet toplam tutarınız ücretsiz kargo limitinin üzerindeyse kargo ücretide ödemeyeceksiniz.

 

Hesabım > Siparişlerim sayfasından ilgili siparişinize ait kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Hesabım > Siparişlerim sayfasından ürün durumunu takip ettiğinizde ulaşmadı görünüyorsa destek sayfasımızdan bize talep açabilirsiniz.

 

Siparişiniz teslim edilirken kargo görevlisi yanında ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kutuda hasar yada ürünün eksik olduğunu fark ederseniz tutanak tutmasını talep ediniz.

 Ödeme

Ödeme ile ilgili öne çıkan soru ve cevaplar.

Havale/EFT bildiriminde bulunduysanız ve ödemeniz ilgili hesabımıza geldiği andan itibaren en geç 3 saat içerisinde onaylancaktır. Ödeme yaptıysanız ve onaylanmadıysa lütfen destek sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

 

Para iadeniz sipariş iptal edildikten sonraki 3 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz yöntem (Kredi Kartı/EFT,Havale) ile iade edilir.

 

Kredi Kartı/Banka Kartı, sanal kart, bkm express, havale/eft seçenekleriyle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ürün detay sayfasında ürüne ait anlaşmalı bankaların taksit oranları yer almaktadır. Ayrıca sipariş son aşaması, ödeme ekranındada anlaşmalı kart bilgisi girildiğinde taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 
 

Başa Dön